Обласний огляд-конкурс на краще комплексне методичне забезпечення предмета «Матеріалознавство» серед ПТНЗ області

Завершився обласний огляд-конкурс на краще комплексне методичне забезпечення предмета «Матеріалознавство» серед ПТНЗ області
Згідно із спільним планом роботи Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та НМЦ ПТО у Чернігівській області, наказу № 18 від 12.03.2015 року Навчально-методичного центру з метою удосконалення, розвитку матеріально-технічної бази, інтенсифікації навчально-виховного процесу, виявлення, узагальнення і розповсюдження кращого досвіду з підготовки кваліфікованих робітників у 2015 році пройшов обласний огляд-конкурс на краще комплексне методичне  забезпечення викладання предмета «Матеріалознавство» серед ПТНЗ області.
У конкурсі прийняли участь 11 викладачів із 10 закладів області, в яких за ліцензованими  професіями  підготовка кваліфікованих робітників передбачає вивчення  предмета «Матеріалознавство». Члени журі відмітили, що проведення конкурсу  активізувало роботу керівників ПТНЗ до оновлення та поповнення матеріальної бази кабінетів, підключення до мережі «Internet»,   визначення відповідності навчальної бази змісту і завданням навчальних програм Державному стандарту професійно-технічної освіти.
Журі розглянуло заявки-представлення закладів на участь педпрацівників у конкурсі, провело оцінку комплексного методичного забезпечення предмета безпосередньо з виїздом у заклади, проаналізувало та визначило кращих.
За результатами конкурсу, відповідно набраній кількості балів журі визначило:
  • I місце – викладач з професії «Перукар»  Чикіна Тетяна Григорівна (Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування,  директор Михалко С.О.);
  • I місце – викладач з професії «Перукар» Шликова Наталія Миколаївна (Чернігівський професійний ліцей побуту, директор Копистко Т.М.);
  • II місце – викладач з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Пеховка Максим В’ячеславович (Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, директор Зеленський В.Г.);
  • III місце – викладач з професії «Електрогазозварник» Лабута Людмила Григорівна (Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу, директор Красніков О.З.).
Переможці обласного конкурсу нагороджені дипломами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області.
Хочу висловити щиру вдячність компетентному журі. А також адміністрації ліцею директору Зеленському В.Г., заступнику директора з НВР Поджарому М.С., кваліфікованому методисту Шихуцькій Н.М. та Денисенці О.О. в прийнятті участі обласного огляд-конкурсу на краще комплексне методичне забезпечення предмета «Матеріалознавство» серед ПТНЗ області. 
Немає коментарів:

Дописати коментар