ВІДКРИТИЙ УРОК

В рамках обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій 20 жовтня 2016 року було проведено відкритий урок зі спецдисципліни "Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування"

Викладач спецдисциплін ліцею Пеховка М.В. поділився досвідом використання у навчально-виробничому процесі активних форм і методів навчання, детально зупинилась на аналізі нового ДС ПТО з професії монтажник санітарно-технічних систем і устаткування за модульною системою, за яким розпочали навчання в поточному навчальному році група "монтажників санітарно-технічних систем і устаткування"

Присутні відвідали та обговорили урок теоретичного навчання  викладача Пеховки М.В. методична мета якого: «Використання інноваційних технологій та наочності на уроках спецтехнології у процесі подання нового матеріалу». Цей урок знайомить з новими підходами до організації навчання монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, перетворюючи традиційний урок в інноваційний і робить процес навчання цікавим та ефективним. Тема уроку: "Технологічна послідовність з'єднання полімерних труб".

На уроці було використано: навчальні посібники, робочі зошити, картки-завдання, презентація «Технологічна послідовність з'єднання полімерних труб», проектор, комп’ютер, телефон, веб камера, фітинги,  зварювальний апарат для полі-дифузійного зварювання поліпропілену.



Немає коментарів:

Дописати коментар