Захід до дня Св. Валентина

Щорічно, в стінах нашого ліцею, проводиться тиждень іноземної мови. Цьогоріч, це відбувається з 15 по 19 лютого 2016 року.
Проведення таких тижнів передбачає володіння учнями мовленнєвих умінь у чотирьох видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, говорінні, читанні та письмі.
Вт 17.02.2016 – позаурочний захід «День святого Валентина».
В якому я приймаю участь вже на протязі 9-ти років. Відточуючи вміння володіння іноземною мовою.

Приймавши учать с позаурочному святковому заході  поруч зі своїми учнями це заклик до того, що ми як викладачі знаходимось завжди поруч зі своїми дітьми, учнями, та завше протягнемо руку допомоги  вихованцям нашого ліцею. Приємно відчувати, що вони почувають себе більш впевненими поруч з нами, чому і ми вдячні їм.
Пишаємось своїми вихованцями і прагнемо, з року в рік, урізноманітнювати та робити цікавим вивчення англійської мови в ліцеї.

Приємно відмітити те, що на позаурочний захід прийшли  учні майже усіх груп, активно та завзято беручи участь в проведенні заходу.

Усі учасники заходу – молодці, і заслуговують похвали. Не залишились учні і без уваги директора ліцею — Зеленського В’ячеслава Григоровича, який нагородив активних учасників солодкими подарунками.

Немає коментарів:

Дописати коментар